Strona główna
Zajęcia dodatkowe

W Przedszkolu Króla Maciusia I organizowane są zajęcia dodatkowe:

Dla wszystkich dzieci:

  • Katecheza – prowadząca- Renata Nadstoga,
  • Język Angielskiprowadząca – Natalia Nowak,
  • Rytmika – prowadząca – Anna Kiełpińska,
  • Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korekty – prowadząca – Aleksandra Adamowicz- Ryfa
  • Logopedia - prowadząca - Zuzanna Kubiak

 Na wniosek rodziców, organizowane są zajęcia :

  • Warsztaty taneczne – prowadząca  -  Elżbieta Mizerska
  • Mini judo – prowadzący – Łukasz Zataj
  • Piłka nożna  - prowadzący – Mateusz Kaczor
  • Mały Edison - prowadząca- Natalia Nowak

Rada Rodziców finansuje  wszystkim dzieciom comiesięczne koncerty muzyczne prowadzone przez Agencję Artystyczną Firharmonia Pomysłów
 

Rozkład zajęć dodatkowych

Religia

poniedziałek
9:10 – 9:25– Kukułeczki

9:30 – 9:45– Podróżnicy

9:50 – 10:05– Iskierki

11:10 - 10:25– Czarodzieje

10:30 – 11:00– Pisarze

11:00 – 11:30- Dobosze

piątek
10:25 - 10:55– Pisarze
11:00 – 11:30- Dobosze

Język angielski

wtorek i piątek

9:00- 9:15 Kukułeczki  A

9:15 – 9:30 kukułeczki B

9:35 – 9:50 Podróżnicy A

9:50 – 10:10 Podróżnicy B

10:15 – 10:35 Czarodzieje  A

10:40 -11:00 Czarodzieje B

11:05 – 11:35 Pisarze A

11:40 – 12:10 Pisarze B

9 12:20 – 12:35 Iskierki A

10 12:40– 13:00 Iskierki B

13:05 – 13:35 Dobosze A

13:40 - 14:10  Dobosze B
























Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korekty


wtorek

10:25 - 10:45- Kukułeczki

10:50 – 11:10– Iskierki

11:15 - 11:45– Czarodzieje

11:50 - 12:20– Dobosze

12:25 – 12:45– Podróżnicy

12:50 – 13:30- Pisarze

Rytmika

poniedziałek i piątek

10:20– 10:40- Kukułeczki

10:45 – 11:05-  Iskierki

11:10 – 11:30-  Czarodzieje

11:35 – 12:05-  Podróżnicy

12:10 -12:30- Pisarze

12:50-13:20- Dobosze


Warsztaty Taneczne

Wtorek

14:20 – 14:50 –Kukułeczki, Podróżnicy, Iskierki

14:55– 15:25  - Dobosze, Pisarze, Czarodzieje  

Judo

środa

12:40 – 13:10 Iskierki, Podróżnicy

13:10 – 13:40 Czarodzieje, Dobosze, Pisarze

13:40 – 14:10 Kukułeczki

Akademia Reksia - piłka nożna

piątek

13:20 – 13:50 – Czarodzieje, Pisarze i Dobosze

14:00 – 14:30 – Kukułeczki, Iskierki

Mały Edison

środa

14:45 – 15:15 – Czarodzieje, Dobosze

15:20 – 15:50- Iskierki, Pisarze

Koncerty muzyczne

środa
10:10 – 10:40  1 x w miesiącu wg harmonogramu

Warsztaty plasyczne z Panem Pianką

piątek 
9:00 - 11:00  1 x w miesiącu wg harmonogramu