Home / Grupy

Nasze grupy

Kukułeczki Podróżnicy Iskierki Czarodzieje Pisarze Dobosze
3 latki
Godziny pracy: 7:30 – 15:30Godziny pracy: 7:30 – 15:30Godziny pracy: 7:30 – 15:30Godziny pracy: 7:30 – 16:00Godziny pracy: 7:30 – 16:30Godziny pracy: 7:30 – 16:00
Sala nr 1Sala nr 2Sala nr 3Sala nr 4Sala nr 5Sala nr 6
Wychowawcy grupy: mgr Agnieszka Królik mgr Małgorzata Gubańska mgr Katarzyna Grygiel Małgorzata KasperskaWychowawcy grupy: mgr Barbara Kaczmarek mgr Renata Nadstoga Małgorzata PłotkaWychowawcy grupy: Aleksandra Nadstoga Agnieszka Jastrząb
  • Kapcie – spód zapobiegający poślizgowi, możliwie jak najłatwiejsze do zakładania
  • Ręczniczek
  • Ubrania na zmianę – majteczki, skarpetki, koszulka, rajstopki.
  • Zapasowe ubranie wieszamy w szatni, najlepiej w torbie płóciennej.
  • Prosimy o przyniesienie też worka foliowego na zabrudzone rzeczy.
  • Ulubioną zabawkę  ale tylko taką , którą można łatwo zdezynfekować (dzieci 3-letnie).
  • Do leżakowania: koc i poduszka, najlepiej znane wcześniej dziecku, nie „prosto ze sklepu”

Wszystkie powyższe rzeczy podpisane w widocznym miejscu. Wyprawkę (skompletowaną) prosimy przynieść pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu.

• Luźne spodnie lub spódnica na gumce.
  • Bluzka z rozciągliwym dekoltem, bez guzików.
  • Bluza dresowa lub lekki sweterek, czyli ubiór na „cebulkę”.
  • Kurtkę na suwak, który łatwo się zapina.
  • Buty do chodzenia po podwórku, które łatwo się zakłada, zapinane na rzepy (chyba ,że dziecko bez problemu radzi sobie z innym rodzajem zapięcia).Pamiętajmy , że ważniejsza jest wygoda niż elegancja

Autorskie programy

Nasi nauczyciele opracowali i wdrożyli autorskie programy: Przedszkolny Program adaptacyjny, Poznajemy przyrodę i uczymy się ją kochać, Bawimy się w teatr – jesień, zima ,wiosna, lato – co ty na to, Ziemia komornicka – moja mała ojczyzna, Jestem Polakiem , wiem kim jestem i skąd pochodzę, Dbam o własne ciało, zdrowie, bezpieczeństwo i sprawność fizyczną, Przedszkolny program wychowawczy.

Posiadamy certyfikaty: Bezpieczne Przedszkole, Europejskiej Jakości wychowania Przedszkolnego, Dodaj język polski do ulubionych. Uczestniczymy w akcjach charytatywnych: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Góra Grosza, Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz chorych dzieci, I ty możesz zostać Św. Mikołajem – zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska, Pomoc powodzianom – zbiórka środków czystości, pościeli , kocy i ubrań.

(opis)