Podziękowania dla Pani Dyrektor Gubańskiej

Podziękowania dla Pani Dyrektor Gubańskiej

Szanowna Pani Dyrektor,

Dziś po raz ostatni możemy zwrócić się do Pani tymi słowami- Pani Dyrektor.

Nigdy nie ma właściwego momentu na pożegnanie, nie zawsze wiadomo jakich użyć słów. Niestety w Pani karierze zawodowej nadszedł czas, aby po raz ostatni zamknąć drzwi gabinetu i przemierzyć drogę do wyjścia niczym struś pędziwiatr jak to miała Pani w zwyczaju robić. Z tym, że ten ostatni raz jest pełen nostalgii i łezka w oku się kręci, gdyż trzeba zostawić swój cały dorobek zawodowy liczący 37 lat pracy w tym 25 jako Dyrektor. Przez te wszystkie lata była Pani naszym przewodnikiem i przyjacielem, które całe swoje serce oddał tej placówce. Zrobiła Pani z niej nasz drugi dom, do którego przychodziło się chętnie i z radością. Nikt stąd nie odchodził bo chciał lub znalazł lepsze miejsce. W tym domu czekała na nas nasza Pani Dyrektor Małgorzata Gubańska – zazwyczaj uśmiechnięta, czasem zatroskana natomiast zawsze gotowa do działania.

Z tego miejsca całe Grono Pedagogiczne oraz wszyscy Pracownicy przedszkola mówią DZIĘKUJEMY! Dziękujemy za szansę, za możliwość rozwoju i zbierania doświadczeń. Nie zawsze było bajkowo, jednak zawsze trwaliśmy w tym wszystkim razem, próbując znaleźć wspólną drogę i właściwe rozwiązania.

Na nową drogę życia – EMERYTURĘ życzymy samych wspaniałych chwil, możliwości zwiedzania świata, nadrobienia wszelkich zaległości, które były odkładane na później, korzystania z życia tak,jakby każdy dzień był tym ostatnim.