Podziękowania

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich , którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń” – Phil Bosmans .

Serdecznie dziękujemy Pani mgr Hannie Drapiewskiej – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Komornikach oraz Pracownikom szkoły, za okazaną pomoc i życzliwość.

Czas remontu naszego przedszkola pokrywał się z wakacyjnym dyżurem. Wtedy wielkie serce okazała nam Pani Dyrektor SP1  w Komornikach, która zaprosiła nas do szkoły, żeby remont mógł spokojnie przebiegać i aby od września nasze Kochane Dzieci mogły powrócić do odnowionego przedszkola. Podczas całego naszego pobytu w szkole  Pani Dyrektor oraz WSZYSCY PRACOWNICY szkoły okazywali nam życzliwość, wsparcie i  pomoc, Ugościli nas jak gości honorowych, Za okazane serce jeszcze raz DZIĘKUJEMY  i w razie potrzeby służymy pomocą .

„ Dobro powraca…”

Wraz z całą Społecznością przedszkolną