Home / Rekrutacja

Zakończyła się rekrutacja uzupełniająca do naszego przedszkola na rok 2021/2022.

Rodzice dzieci przyjętych proszeni są o wypełnienie oświadczenia woli i dostarczenie go osobiście do przedszkola lub wysłanie skanu/zdjęcia na maila biuro@przedszkolekomorniki.pl w terminie od 13 do 17 maja. W przypadku oświadczenia woli poprzez system pcss prosimy o przesłanie informacji na nasz adres mailowy w jakich godzinach dziecko będzie uczęszczało do przedszkola.

Wirtualny spacer po naszym Przedszkolu :

Czy nadaję się do przedszkola?

• Zostaję na trochę bez mamy i taty,
  • Umiem się ubierać i rozbierać (jeszcze nie całkiem samodzielnie),
  • Umiem się sam załatwić i umyć ręce (czasami ktoś mi pomaga),
  • Sam jem (chociaż nie robię tego szybko),
  • Mówię zdaniami (to nie jest największy problem bo w przedszkolu się nauczę).

Jak ubrać przedszkolaka ?

• Luźne spodnie lub spódnica na gumce,
  • Bluzka z rozciągliwym dekoltem, bez guzików
  • Bluza dresowa lub lekki sweterek  czyli ubiór na „cebulkę”
  • kurtkę na suwak, który łatwo się zapina
  • buty do chodzenia po podwórku, które łatwo się zakłada, zapinane na rzepy ( chyba ,że dziecko  bez problemu radzi sobie z innym rodzajem zapięcia)

Prosimy nie zakładać dzieciom body.

Pamiętajmy , że ważniejsza jest wygoda niż elegancja.

Wyprawka przedszkolaka

• Kapcie – spód zapobiegający poślizgowi, możliwie jak najłatwiejsze do zakładania
  • Ręczniczek
  • Ubrania na zmianę – majteczki, skarpetki, koszulka, rajstopki.
  • Zapasowe ubranie wieszamy w szatni, najlepiej w torbie płóciennej.  Prosimy o przyniesienie też worka foliowego na zabrudzone rzeczy

Dzieci 3 letnie

• Ulubioną zabawkę, ale tylko taką, którą można łatwo zdezynfekować
  • koc i poduszka – do leżakowania – najlepiej znane dziecku a nie prosto ze sklepu.

Wszystkie powyższe rzeczy podpisane w widocznym miejscu!
Wyprawkę (skompletowaną) prosimy przynieść pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu.